Beauty News
10 listopada 2023
Zima to niełatwy czas dla naszej skóry, zarówno na twarzy jak i na ciele, zwłaszcza na dłoniach.
Zima to niełatwy czas dla naszej skóry, zarówno na twarzy jak i na ciele, zwłaszcza na dłoniach. Zimne, mroźne powietrze na zewnątrz oraz suche, ciepłe powoduje wewnątrz nadmierną utratę  wilgoci, nawet dwukrotnie więcej niż latem.
27 kwietnia 2023
Pielęgnacja domowa w przypadku trądziku różowatego
Trądzik różowaty to przewlekła choroba zapalna skóry. Stan skóry może się pogarszać lub polepszać w zależności od wielu czynników. Wśród nich możemy wymienić dietę, styl życia, choroby współistniejące, warunki atmosferyczne w tym także produkty pielęgnacyjne.
07 lutego 2023
Rekomendowane zabiegi dla kobiet w ciąży
Ciąża to wyjątkowy czas. Niestety burza hormonów przynosi często wiele negatywnych skutków, nieprzyjemnych dolegliwości na ciele czy też twarzy. Wiemy doskonale, jak zadbać o przyszłe mamy w tym szczególnym okresie życia.
19 grudnia 2022
Jak sobie radzić z cellulitem?
Cellulit to nie tylko defekt estetyczny, jego bardziej zaawansowane formy mogą być bolesne co znacząco obniża komfort życia. W przypadku zabiegów redukujących cellulit doskonale sprawdza się łączenie technologii, dzięki temu mamy gwarancję że seria zabiegowa zostanie dobrana indywidualnie do potrzeb skóry, a efekty będą satysfakcjonujące. 
12 listopada 2022
Najczęstsze błędy popełniane podczas pielęgnacji skóry twarzy
Pielęgnacja skóry u każdego z nas wygląda trochę inaczej. Wielu nie wie jednak, że podczas niej popełnia sporo błędów mogących negatywnie oddziaływać na jej stan. Jakie są zatem najczęściej popełniane błędy pielęgnacyjne? 
19 października 2022
Jak pielęgnować brwi i rzęsy?
Aby utrzymać zdrowe, gęste rzęsy najważniejsze jest traktowanie ich delikatnie. Jeśli używasz na co dzień zalotki staraj się to robić bardzo delikatnie lub sporadycznie. Lepiej sprawdzi się lifting rzęs, czyli zabieg który powoduje podkręcenie naturalnych rzęs na okres około miesiąca. Dzięki temu unikniesz codziennego uszkadzania rzęs zalotką. 
13 października 2022
Czy retinol można stosować latem?
Retinol jest wielokierunkowo działającą substancją, którą można stosować zarówno przy skórach dojrzałych czy problematycznych. Kosmetyki z wysoką zawartością retinoidów, zdecydowanie najlepiej stosować od września, października. 
06 września 2022
Laserowe usuwanie owłosienia – na czym polega?
Laserowe usuwanie owłosienia możliwe jest dzięki obecności w mieszkach włosowych melaniny. Jest to dobrze znany barwnik, który odpowiada za zmianę koloru skóry wskutek oddziaływania promieni świetlnych.
03 września 2022
Jesień to idealny czas na zabiegi laserowe
Jesień, a konkretniej wrzesień to doskonały czas, aby rozpocząć terapie zabiegowe z wykorzystaniem lasera. Za pomocą lasera usuniemy owłosienie, przebarwienia, zamkniemy naczynka, zredukujemy rumień, trądzik różowaty i pospolity czy rozjaśnimy niechciany tatuaż.
25 sierpnia 2022
Jakie zabiegi poleca Klinika Derm Expert w Poznaniu ? Wywiad z właścicielką Iwoną Endsminger-Fic
W pracy kosmetologa najczęściej spotykamy się z problemami, których podłożem jest więcej niż jedna przyczyna, dlatego aby skutecznie im przeciwdziałać, nieocenione jest zastosowanie terapii łączonych.
21 lipca 2022
Ochrona przeciwsłoneczna – na co zwrócić uwagę wybierając krem z filtrem?
Decydując się na wprowadzenie kremów z filtrem do codziennej pielęgnacji, powinniśmy wziąć pod uwagę rodzaj naszej skóry oraz jej potrzeby a także intensywność ochrony.
14 czerwca 2022
Dermapen 4.0 latem, czy można wykonywać ten zabieg?
Okres letni sprzyja wszelkim przerwom i wakacjom od wielu spraw, jednak nie oznacza konieczności rezygnacji z zabiegów pielęgnacyjnych a także regenerujących i pobudzających skórę, takich jak mezoterapia mikroigłowa czyli Dermapen.
ZAREZERWUJ WIZYTĘ