Regulamin korzystania z pakietów zabiegowych

Regulamin korzystania z pakietów zabiegowych w Derm Expert

  1. Pakiet zabiegowy obejmuje zestaw specjalnie skomponowanych zabiegów kosmetologicznych niepodlegających wymianie z innymi zabiegami, opiewający na określoną kwotę.
  2. Pakiety zabiegowe są ważne przez okres 12 miesięcy od daty ich zakupu. Po upływnie tego terminu Pakiety zabiegowe tracą ważność.
  3. Ceny zabiegów w ramach każdego z pakietów ustalane są na podstawie cennika i nie łączą się z innymi promocjami. Rabaty w ramach cyklicznych promocji udzielane są zawsze od ceny podstawowej zabiegu. 
  4. Pakiety zabiegowe można wykorzystać podczas jednej lub kilku wizyt.
  5. Rezerwacja zabiegów, z których posiadacz Pakietu zabiegowego zamierza skorzystać, powinna być uprzednio dokonana w recepcji.
  6. Przy dokonywaniu rezerwacji należy poinformować recepcję, że formą płatności za zabieg będzie wykupiony Pakiet zabiegowy.
  7. W razie braku anulowania rezerwacji drogą telefoniczną, SMS-em lub osobiście, na 24h przed umówioną wizytą, zabieg wchodzący w skład Pakietu zabiegowego uznany zostaje za zrealizowany.
  8. Pakiety zabiegowe nie podlegają zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
  9. Integralną częścią Pakietów zabiegowych jest niniejszy regulamin, który na życzenie jest udostępniany w recepcji Derm Expert. Podczas zakupu Pakietu zabiegowego kupujący oświadcza, że zapoznał się z jego treścią i akceptuje go w całości.
  10. W razie wystąpienia przeciwskazań medycznych do wykonania zabiegu w trakcie trwania pakietu, następuje wymiana zabiegu na inny, możliwy po konsultacji z kosmetologiem.