AKTUALNOŚCI
25 sierpnia 2022
Jakie zabiegi poleca Klinika Derm Expert w Poznaniu ? Wywiad z właścicielką Iwoną Endsminger-Fic

Co jest przepisem na sukces w branży beauty?

Nie ma uniwersalnej recepty, która sprawdzi się wszędzie. Mogę mówić tylko w oparciu o swoje doświadczenie. Połączenie pasji, wysokich kompetencji z najwyższej jakości sprzętem…. I co najważniejsze dbałością o naszych Gości jest tym, co sprawia, że Derm Expert to znacznie więcej niż salon kosmetyczny. Nasi eksperci świadczą usługi z zakresu kosmetologii medycznej, a naszym celem nie jest po prostu poprawa wyglądu, a walka z przyczynami realnych problemów oraz troska o doskonałe samopoczucie Klientów.

Czy Derm Expert to miejsce tylko dla kobiet?

Absolutnie nie. Nie dyskryminujemy mężczyzn- oni również znajdą u nas zabiegi dla siebie. Odprężające masaże i rytuały, pielęgnacja dłoni, terapia łysienia to zabiegi które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród Panów. Mam wrażenie, że skończyły się już czasy, kiedy to Klinika Piękna zarezerwowana była wyłącznie dla kobiet. Coraz więcej mężczyzn lubi dbać o siebie, a wizyty w Derm Expert na dobre zagościły w ich sposobach na „wieczną młodość”.

Chce Pani, by Derm Expert postrzegane było jako placówka bardziej medyczna czy bardziej SPA?

Nie chciałabym przypinać etykiety i ściśle jej w ten sposób klasyfikować. Chciałabym natomiast, by Derm Expert było postrzegane, jako miejsce ze wszech stron profesjonalne, przyjazne klientom i kontrahentom. Nie ograniczamy się tylko do zabiegów na aparaturach medycznych- Klinika to także bogata propozycja zabiegów odprężających, regenerujących i relaksujących. Wizyta u nas oznacza skorzystanie z najnowszej wiedzy medycznej w atmosferze relaksu i luksusu. Od 10-ciu lat cieszymy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie nasza oferta jest stworzona tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

No dobrze, a jaka idea przyświeca prowadzonej przez Panią firmie?

Ideą jest połączenie pasji, pracy i dbałości o drugiego człowieka, zapewnienie Klientom bezpieczeństwa, zagwarantowanie skuteczności, ale także stworzenie komfortowego miejsca pracy dla zespołu. Wydaje się być to banalne, ale ja naprawdę kocham swój zawód, pracę z ludźmi, uśmiech Klientek kiedy patrzą w lustro. Dużo czasu poświęciłam, by zdobyć wiedzę na najlepszych uczelniach (m.in. Akademii Medycznej, Collegium Cosmeticum), lubię się nią także dzielić, stad moja wcześniejsza praca również jako wykładowca i autorka wielu publikacji z dziedziny kosmetologii i estetologii. Staram się łączyć praktykę, z teorią, wykonywanie zabiegów z pisaniem o swojej pasji.

Angażuje się Pani w branżę beauty poza Kliniką?

Oczywiście. Regularnie uczestniczę w kongresach, konferencjach oraz jestem członkiem prestiżowego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii – Przyjazna Kosmetyka.

Brzmi to naprawdę znakomicie, z jakimi problemami zatem możemy sobie poradzić ze wsparciem Derm Expert?

Klinika oferuje zabiegi liftingujące skórę twarzy lub ciała, a także redukujące zmarszczki i bruzdy oraz

rewitalizujące i powstrzymujące procesy starzenia- laseroterapię, radiofrekwencję mikroigłową, plazmę azotową, falę radiową – wszystkie te technologie przy użyciu aparatur medycznych światowej klasy. O tym co jesteśmy w stanie zrobić dla naszych klientów, mogłabym rozmawiać godzinami. Specjalizujemy się w zabiegach anti-aging, terapii trądziku, laseroterapii, modelowaniu sylwetki oraz – co bardzo ostatnio pożądane – trychologii, czyli terapii łysienia.

Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak zaprosić Państwa do świata piękna Derm Expert. Dziękuję Pani za rozmowę.

ZOBACZ INNE AKTUALNOŚCI