O nas
Klinika Naturalnego Piękna
Derm Expert to stabilna, ugruntowana na poznańskim rynku marka. Jest synonimem naturalności, harmonii i nowoczesnych trendów. Założycielką Kliniki i dyrektorem zarządzającym jest Iwona Endsminger-Fic, kobieta, która z niezwykłą pasją kreuje atmosferę tego miejsca, buduje DNA marki, rozwijając jej potencjał od blisko 15 lat. Klinika jest stałym punktem na mapie Poznania dla każdej świadomej, dbającej o swój komfort i wygląd kobiety oraz współczesnego, aktywnego mężczyzny.

Klinika Derm Expert oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu nowoczesnej kosmetologii i nieinwazyjnej medycyny estetycznej. W budowanych terapiach zabiegowych specjaliści stawiają na otwartą rozmowę z pacjentem, zrozumienie jego potrzeb oraz dogłębną analizę kondycji i potrzeb skóry.

Właścicielka, twórczyni marki, kreatorka wyjątkowej atmosfery, jednocząca wokół siebie wspaniałych ludzi. Od 25 lat z powodzeniem stawia czoła wyzwaniom poznańskiego rynku beauty, reaguje na rosnące wymagania klientów, rozwijając ofertę zabiegową Kliniki, budując nowe kompetencje zespołu. Doskonale porusza się w świecie nowoczesnej kosmetologii, obserwuje światowe trendy i uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu, prowadziła prelekcje i wykłady na temat odmładzania i rewitalizacji skóry, autorka licznych publikacji w prasie. Niezależna, kochająca swoją rodzinę oraz zwięrzęta pasjonatka podróży, wielbicielka białych róż. W życiu kieruje się mottem Coco Chanel "Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą".
Iwona Endsminger-Fic
właścicielka, kreatorka marki

Piękne wnętrza
Minimalizm, elegancja, wnętrza urządzone ze smakiem. Cenimy sobie przestrzeń i estetykę. Wnętrza naszej kliniki nie przytłaczają, wręcz przeciwnie - uspokajają, wyciszają, relaksują.
Zespół ekspertów Derm Expert
Poznaj nas bliżej
W kobiecej naturze tkwi siła, potrzeba rozwoju, wrażliwość, empatia. Z kolei praca kosmetologa wymaga nieustannego zdobywania wiedzy, nowych doświadczeń, uważności na drugiego człowieka. Zrozumienie tej synergii wpływa bezpośrednio na jakość i styl naszej pracy. Pasja, entuzjazm, dyskrecja, nienachalne podejście to postawa bliska każdej osobie w naszym zespole.
Absolwentka Collegium Medica w Bydgoszczy oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Pierwsze kroki w pracy stawiała u boku lekarzy, ucząc się medycznego podejścia do zawodu. Pasja do kosmetologii oraz psychologii pozwalają jej na holistyczne podejście do klienta. Specjalizuje się w zabiegach HI-TECH, ze szczególnym uwzględnieniem laseroterapii. Uwielbia podróże małe i duże oraz wciągające filmy.
Natalia
kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia, specjalizacja: anti-aging. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających oraz terapiach cer problematycznych: naczyniowych, z rumieniem i z trądzikiem różowatym. Z nie mniejszą pasją pracuje także nad modelowniem sylwetki klientów. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji - muzyce. Należy do Orkiestry Dętej, w której gra na flecie poprzecznym.
Karolina
kosmetolog
Absolwentka kosmetologii na Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu ze specjalnością anti-aging. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i odmładzających. W swojej pracy stawia na indywidualne i holistyczne podejście do klienta. Każdy wypracowany efekt zabiegowy daje jej mnóstwo satysfakcji, ale i motywacji do dalszego rozwoju.
W wolnym czasie poświęca się swojej pasji, którą jest taniec.
Joanna
kosmetolog
Magister Kosmetologii. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging oraz modelowaniu sylwetki. Kosmetologia to jej pasją. Kontakt z klientami przynosi jej ogromna satysfakcję, dzieli się z nimi swoją wiedzą, inspiruje do pozytywnych zmian w codziennym dbaniu o siebie. Pasjonatka zdrowego stylu życia, ceniąca aktywność sportową.
Eliza
kosmetolog
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Aktualnie kontynuuje magisterskie studia kosmetologiczne o profilu trychologicznym. Kosmetologia to jej pasja. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, by zapewnić każdemu klientowi indywidualne, holistyczne podejście. Specjalizuje się w projektowaniu terapii pielęgnacyjnych, modelowaniu sylwetki oraz depilacji laserowej. W wolnym czasie zasłuchana w podcastach.
Joanna
kosmetolog
Absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu. Aktualnie kontynuuje magisterskie studia kosmetologiczne o profilu anti-aging. Specjalizuje się w leczeniu skóry problematycznej wymagającej holistycznego podejścia oraz modelowaniu sylwetki. Prywatnie uwielbia spędzać czas z bliskimi i zgłębiać swoje pasje: kosmetologię i dietetykę.
Diana
kosmetolog
Troskliwa, życzliwa, zaangażowana. Każdego dnia z uśmiechem wita klientów na recepcji, odpowie na najtrudniejsze pytanie, rozwiąże każdy problem. Niezawodna, dyskretna, wspierająca. W wolnym czasie uwielbia MTB, zajęcia jogi oraz długie spacery po lesie.
Daria
specjalistka ds. obsługi pacjenta
Absolwentka Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe w Poznaniu otrzymując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach nieustannie pogłębia swoją wiedzę i kompetencje. Specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, a także modelowania ust, stymulacji tkankowej, mezoterapii oraz procedurach autologicznych.
Aleksandra
lekarz medycyny estetycznej
ZAREZERWUJ WIZYTĘ