SPA
Masaż KOBIDO
Bardzo głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Jego korzenie wywodzą się z techniki medycznego masażu ze wschodniej Azji oraz tradycyjnego masażu japońskiego. Kobido określany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Celem masażu, z jednej strony jest relaks i odprężenie, z drugiej, poprzez szybkie i zdecydowane ruchy, stymulacja skóry do produkcji kolagenu i elastyny, które są niezbędne do uzyskania efektu liftingu.
Cena:
350 zł
Czas trwania:
90 min.
Liftingujący masaż twarzy
Intensywny masaż silnie pobudzający skórę. Bardzo dobrze sprawdza się jako zabieg dla osób z widocznymi oznakami starzenia oraz jako zabieg profilaktyczny. Poprawia sprężystość mięśni i skóry twarzy. Podczas zabiegu zwracamy uwagę m.in. na mimikę twarzy, opracowując każdą zmarszczkę oddzielnie, poznając dzięki temu nawyki mimiczne, które mają wpływ na powstanie zmarszczek oraz napięć mięśniowych.
Cena:
250 zł
Czas trwania:
60 min.
Klasyczny masaż twarzy
Pobudza krążenie krwi twarzy, silnie dotlenia i odżywia komórki. Włączony w systematyczną pielęgnację twarzy, opóźnia pojawianie się oznak starzenia, zwiększa elastyczność skóry, rozluźnia napięte mięśnie, przywraca skórze miękkość i blask.
Cena:
150 zł
Czas trwania:
60 min.
Masaż relaksacyjny całego ciała/częściowy
Celem masażu jest uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Masaż zmniejsza napięcie mięśniowo-nerwowe, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Wykonywane ruchy są łagodne, powolne, rytmiczne, a ich zadaniem jest uspokoić duszę i ciało. Zabiegowi towarzyszą świece, aromatyczne zapachy, pachnące olejki.
Cena:
120/250 zł
Czas trwania:
30/60 min.
Masaż relaksacyjny pleców
Jego celem jest odprężenie i usunięcie napięcia mięśniowego. Ruchy są delikatne, kojące. Głaskane i ugniatane są wszystkie odcinki kręgosłupa oraz przedramiona. Relaksujący masaż pleców polecany jest wszystkim, którzy nie borykają się z poważniejszymi dolegliwościami tej części ciała, ale czują, że mięśnie ich pleców są napięte od nadmiaru stresu i siedzącego trybu życia.
Cena:
240 zł
Czas trwania:
60 min.
Masaż pleców, karku i głowy
Masaż jest połączeniem techniki relaksacyjnej oraz akupresury, czyli opieraniu się na nacisku odpowiednich punktów na ciele, stymulując tym samym zakończenia nerwowe. Masaż zmniejsza ból, pomaga odzyskać równowagę i zmniejszyć odczuwanie stresu. Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które mają siedzący tryb pracy, są zestresowane, mają bóle głowy, pleców, cierpią na bezsenność.
Cena:
220 zł
Czas trwania:
60 min.
Masaż pleców przeciwbólowy
Celem masażu leczniczego pleców jest zwiększenie dopływu krwi do tej partii pleców, która wywołuje nieprzyjemne dolegliwości, rozluźnienie spiętych mięśni. Masaż niweluje ból, relaksuje, poprawia komfort codziennego funkcjonowania.
Cena:
190 zł
Czas trwania:
60 min.
Masaż przeciwbólowy
Cena:
120/220 zł
Czas trwania:
30/60 min.
Masaż antycellulitowy
Masaż polega na modelowaniu sylwetki poprzez rozbijanie komórek tłuszczowych i usuwaniu nadmiaru tłuszczu w obrębie ud, bioder, brzucha i ramion. Masaż poprawia krążenie krwi i limfy oraz przyspiesza przemianę materii.
Cena:
180 zł
Czas trwania:
60 min.
Masaż świecą
Cena:
280 zł
Czas trwania:
60 min.
Masaż sportowy
Cena:
260 zł
Czas trwania:
60 min.
Fizjoterapia falą uderzeniową
Cena:
od 250 zł
Czas trwania:
Fizjoterapia endermologią
Cena:
od 250 zł
Czas trwania:
Terapia manualna twarzy
Masaż skupiony na głębokich tkankach, czyli na mięśniach, powięziach, tkance przy okostnej, mający za zadanie zniwelowanie napięć w obszarach dekoltu, szyi i twarzy, odblokowanie zastojów limfatycznych, udrożnienie naczyń krwionośnych.
Cena:
Czas trwania:
Drenaż limfatyczny twarzy, szyi i dekoltu
Forma specjalistycznego masażu, który ma za zadanie stymulację układu limfatycznego. Wskazany jest przy obrzękach twarzy.
Cena:
Czas trwania:
Kinesiotaping estetyczny
Do terapii używa się bawełnianych, dynamicznych plastrów. Naklejane są na skórę pacjenta, o różnej sile naciągu, co wywiera ściśle określony efekt w okolicznych tkankach. W wyniku aplikacji plastra dochodzi do poprawy zakresu ruchu w obrębie stawów, uniesienia i pofałdowania naskórka (dzięki czemu zwiększa się przepływ krwi w sieci naczyń w warstwie brodawkowej skóry oraz naczyniach głębiej położonych), zwiększenia transportu chłonki, znormalizowania napięcia mięśniowego – zwiększenia bądź zmniejszenia (w zależności od potrzeb pacjenta), poprawy przesuwalności powięzi.
Cena:
Czas trwania:
Masaż próżniowy twarzy
Zabieg wykonywany jest specjalnymi bańkami (szklanymi lub silikonowymi). Masaż próżniowy pomaga w redukcji obrzęków, pobudza krążenie krwi i limfy, a także zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.
Cena:
Czas trwania:
Masaż Gua Sha
Masaż wykonywany przy pomocy kamieni. Technika ta stosowana jest do uwolnienia swobodnego przepływu limfy, redukcji zmarszczek, relaksacji mięśni twarzy.
Cena:
Czas trwania:
ZAREZERWUJ WIZYTĘ