Manicure


Manicure

Zabieg manicure jest jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów kosmetycznych na świecie. To właśnie z pomocą profesjonalnej pielęgnacji płytki paznokcia i wyrównaniu skórek, Twoje dłonie zyskują zdrowy i zadbany wygląd.UWAGA: Wszystkie narzędzia poddajemy sterylizacji w autoclawie, a materiały do zabiegów używane są jednorazowo. Na życzenie klientki zabieg manicure może być wykonany za pomocą najwyższej jakości frezarki firmy Gerlach.

 

 Manicure klasyczny
Piękne, zadbane dłonie i paznokcie to marzenie i wizytówka każdej kobiety. Manicure klasyczny to zabieg pielęgnacyjny, który pozwala na osiągnięcie tego celu. Wypielęgnowane dłonie i paznokcie to element zdrowia i urody.

Manicure – 40 zł

Malowanie paznokci – 10 zł


Manicure japoński

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

 

Hand and nail care

 

Manicure japoński – 60 złManicure hybrydowy Shellac jest produktem hipoalergicznym, nie uszkadza więc w żaden sposób naturalnej płytki paznokcia. Oznacza to, że stylizacja typu Shellac jest odpowiednią dla każdej kobiety – bez względu na wcześniejsze problemy z wyglądem paznokci. Pozwól by dziś nastał dzień, w którym pożegnasz uczucie frustracji związane ze skazami powodowanymi przez lakiery i powitasz satysfakcję z idealnie trwałego koloru. – nakładany jak lakier, – wytrzymały jak ŻEL, – zdejmowany w ciągu kilku minut, – nie uszkadza naturalnej płytki paznokcia.  Manicure hybrydowy typu Shellac jest połączeniem najlepszych właściwości lakierów do paznokci (elastyczny, cienki) z korzystnymi cechami żelu (trwałość). Shellac nie dość, że wygląda naturalnie, to jeszcze zabezpiecza górną warstwę paznokci poprzez miękkie, niematowiejące, lustrzane wykończenie, które nie ulega odpryskiwaniu, nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Shellac-Manicure-hybrydowy

 

Manicure hybrydowy – 80 zł